Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy

Obecnie w ofercie posiadamy:

  1. Płytka kamieniopodobna Tirane (salon)
  2. Imitacja cegły z gotową fugą
  3. Płytka cegła Baskinia
  4. Płytka cegła Rustic

 

 

 

Płytka kamieniopodobna Tirane

 

Płytki Kamieniopodobne Tirane wiernie odwzorowują ręcznie łupany piaskowiec. Realistyczny wygląd płytkom nadaje niezwykła struktura


Płytka  kamień dekoracyjny Tirane doskonale nadaje się do każdego z domowych pomieszczeń od przedpokoju zaczynając, na korytarzu, salonie lub kuchni kończąc... Tak, nasze płytki również można montować w miejscach narażonych na dużą wilgotność takich jak sauna, łazienka, itd.

W zamówieniu należy zaznaczyć iż płytka będzie w takich pomieszczeniach montowana!


Kamień Dekoracyjny Tirane jest wzorem który po ułożeniu wspaniale imituje kamień naturalny, składa się z płytek o jednakowej wysokości i różnej długości układanych "na styk" bez udziału fugi. Płytki w tym wzorze ściśle do siebie przylegają, a ściany wykonane w tym wzorze prezentują się jakby były wykonane w kamieniu naturalnym, tworząc niepowtarzalny klimat i dodając oryginalności i uroku każdemu miejscu w którym zostaną zamontowane...
Oferowany kamień jest kamieniem wewnętrznym i występuje w kolorze naturalnym ecru czyli delikatny beż. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kolor od białego poprzez brązy, żółcienie i szarości do czarnego .

 

Wymiary:

Wysokosć: 10 mm

Długość: 340 mm i 202 mm

Opakowanie zawiera obie długości plytki w jednakowej ilości

Grubość: od 18 mm do  22 mm

Kolor: ecru

 

1 metr kwadratowy to łącznie 36 elementów


Bogactwo wzorów i różnorodność kolorystyki sprawią, iż każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie
Ceny Kamienia Dekoracyjnego oferowanego przez nas zaczynają się już od 29,90 za 1 m2 !!!


Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwala nam na to, że możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie wykonany TYLKO z Najlepszej Jakości Surowców !


Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty najwyższej jakości oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień!

 

 

 

 

 

 

Imitacja cegły z gotową fugą

Kolejnym naszym produktem są płytki ścienne imitujące starą cegłę z gotową fugą.

 

Jest to nowość wśród tego typu rzeczy. Skrzydło, które jest wysunięte idealnie odwzorowuje fakturę fugi, która powstawała kiedyś z betonu, na który murowało się cegłę. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne ponieważ przed rozpoczęciem pracy nie trzeba martwić się o dopasowywanie płytek do siebie - samo przyklejanie staje się o wiele prostsze gdyż każda płytka pasuje do kolejnej idealnie. Płytki z gotową fugą bardzo ułatwiają pracę - czasem fugowanie jest bardziej czasochłonne niż sam montaż. Dla niektórych zaletą będzie również ich regularność ponieważ wymiary płytek są identyczne jeśli chodzi o ich grubość, szerokość i długość co również ułatwia montaż jak i samo wyobrażenie sobie pracy z tym produktem.

 

Cechy produktu:

Grubość: 2 cm

Wymiary: 21 cm x 6 cm

Kolor: ecru

Ilość sztuk na m2: 60 (1 cm fugi)

 

 

 

Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy
POZOSTAŁE PRODUKTY:


Gipsy Gipsy

Gipsy

Gipsy formierskie i ceramiczne w workach od 1 kg do 25 kg

Dekory gipsowe Dekory gipsowe

Dekory gipsowe

Klucz do oryginalnej aranżacji wnętrz

Deski betonowe Deski betonowe

Deski betonowe

Deska betonowa dostępna w kilku rozmiarach i kolorach

Formy poliuretanowe Formy poliuretanowe

Formy poliuretanowe

Nowe i używane, do odlewów betonowych oraz gipsowych. Forma poliuretanowa to najwyższej jakości materiał służący do odlewania wyrobów zarówno z betonu jak i gipsu. Proponowana cegła Baskinia to wyrób do układania na fugę.

Pigmenty Pigmenty

Pigmenty

Pigmenty w wielu kolorach - opakowania po 2 kg

Pieńki betonowe Pieńki betonowe

Pieńki betonowe

Barwione w masie dzięki czemu nawet po wielu latach wyglądają tak samo

Panele dekoracyjne 3D Panele dekoracyjne 3D

Panele dekoracyjne 3D

Dzięki nim stworzysz niepowtarzalne aranżacje.

Facebook