Panele dekoracyjne i ścienne 3D

Nasza firma to producent paneli ściennych, które tworzymy zgodnie z naszymi autorskimi pomysłami. Jest to produkt, który prezentuje innowacyjne spojrzenie na wykończenie wnętrz. Nasze panele ścienne 3D to jedyne w swoim rodzaju elementy dekoracyjne, które całkowicie odmienią charakter każdego pomieszczenia, nadadzą mu ciepła i wyjątkowego klimatu. 

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą producenta paneli ściennych. 

 

Nasze panele dekoracyjne 3D to produkt, który:

  • jest prosty i szybki w montażu,
  • jest lekki, ekologiczny,
  • można malować farbami,
  • po malowaniu lub impregnacji nadaje się do pomieszczeń wilgotnych 
  • doskonale maskuje nierówności ścian

Polecamy nasze wyjątkowe panele dekoracyjne 3D!

 

Panele ścienne 3D, Panele gipsowe, Panele dekoracyjne.

Wejdź do świata, gdzie królem są panele dekoracyjne 3D i poczuj magię trójwymiaru na Twojej ścianie. 

Panele gipsowe to najlepszy wybór dla Twojego domu, biura, hotelu, restauracji czy sali konferencyjnej

 

Panele ścienne 3D

Panele ścienne z roku na rok zdobywają coraz większą popularność i coraz częściej można je spotkać zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. 

Panele 3D to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które poszukują oryginalnej dekoracji na ścianę w bardzo rozsądnej cenie.

Na  rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych wzorów paneli 3D, zazwyczaj są to panele gipsowe, dzięki czemu każdy bez żadnego większego problemu znajdzie coś dla siebie. Musimy też zwrócić uwagę na różnorodność wzorów jak i materiałów z których są wykonane. I tutaj możemy spotkać się ze sprzecznościami bo każdy chwali swoje.

Plastykowe panele będą zachwalane bo są lekkie i odporne na uszkodzenia niestety nie napisze nikt że jest to plastyk  czyli coś od czego wszyscy uciekają szukając wyrobów ekologicznych i zdrowych dla środowiska i dla nas samych.

Panele styropianowe będą zachwalane ze względu na lekkość ale czy ktoś napisze że ściana od wewnątrz obłożona styropianem może powodować powstawanie grzyba w murze a wszelkiego rodzaju ocieplenia możemy stosować tylko od zewnątrz? Chyba nie.

Panel MDF pominę bo jak patrze na nie to czuje się jak w pudełku . Pod nogami panel z mdf i na ścianie panel z mdf  i jeszcze na suficie panel z mdf i mało tego ze koszmarnie drogi to jeszcze podobnie jak plastykowy czyli sztuczne tworzywo dookoła jak w butelce pet bez mała.

Na naszym rynku istnieje bardzo mało profesjonalnych firm, które oferują zarówno zaprojektowanie jak i również samo wykonanie praktycznie dowolnego wzoru paneli 3D. Wpływ na popularność paneli ściennych w naszym kraju ma to, że są one stosunkowo tanie wykonywane zazwyczaj chałupniczo  i łatwo dostępne. Natomiast nowatorskie  panele dekoracyjne to oryginalny sposób na udaną dekorację wnętrza może już nie tak tanie ale za to któż nie chce mieć tego swojego indywidualnego wnętrza.

W Internecie można je zamówić bez wychodzenia z domu. Jednak chyba największy wybór paneli jest w panelach dekoracyjnych wytwarzanych z gipsu. Przecież ten budulec to zmielona skała więc jak najbardziej naturalny co za tym idzie ekologiczny. Gips stał się naszym sprzymierzeńcem już dawno kiedy to zaczęto wykonywać tynki gipsowe. Nie był to czyjś wymysł i kaprys a badanie iż gips w pomieszczeniu idealnie reguluje nam wilgotność powietrza. A w postaci paneli 3d możemy wydobyć piękne obrazy malowane światłem uzyskując niesamowite efekty 3d.

 

Facebook