NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE

Zajmujemy się produkcją wyrobów galanterii betonowej, z naciskiem na drewno betonowe, które systematycznie wdrażamy w życie.

Coffee

Tworzymy przyszłość w zgodzie z naturą

Pierwsza taka firma w Polsce

eDOM to przedsiębiorstwo zajmujące się wieloma dziedzinami, choć początkowo zakres prac miał być niewielki. To firma z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na rynku europejskim, w Polsce działająca od 2007 roku.

Zapytasz z pewnością dlaczego właśnie u nas kupić?

Odpowiedź jest banalnie prosta.


Wykonując setki projektów i realizując niezliczoną ilość remontów poznaliśmy zarówno potrzeby klientów, jak i bolączki wykonawców.Nie chcemy tutaj wymieniać ani używać nazw konkretnych producentów, których bez względu na wielkość firmy moglibyśmy z czystym sumieniem odradzić i wskazać, aby omijać ich szerokim łukiem. Proponujemy jednak przy zakupach zachować większy spokój i nie sugerować się tylko wizerunkiem (a najczęściej kolorem), lecz jednak i jakością wyrobu - czego może dokonać każdy na losowo wybranym towarze. Szczegółowe wskazówki dotyczące zakupu znajdują się w dziale porady.

Układając we wnętrzach zarówno kamień elewacyjny, jak i wszelkie imitacje kamienia i cegły bez względu na to, z czego są wykonane, bardzo często, a wręcz nagminnie, mieliśmy do czynienia z towarami niskiej jakości lub wykonanymi w sposób, który uniemożliwiał poprawne i zgodne ze sztuką budowlaną wykonanie prac. Najczęściej brak kąta płytek powoduje powstawanie setek szczelin na ścianach czy obkładanych elementach, a zleceniodawca zaczyna drapać się po głowie i zastanawiać czy to aby na pewno tak miało wyglądać. Tłumaczenie, że to wina materiału, jest uznawane za pospolitą wymówkę. Nam z kolei jako wykonawcom było już ciężko tłumaczyć i mimo wielu starań i często kilkukrotnego układania i dopasowywania „na sucho” nie osiągaliśmy zamierzonego efektu.

I tak jak imitacje kamienia i cegieł z gipsu można w łatwy sposób „podreperować”, tak odlewy kamienia i cegły, z betonu i tworzyw podobnych niestety wymagają już użycia szlifierek. Obie zaś te metody generują na tyle dużo wysiłku, iż cena ułożenia jest nieadekwatna do wykonanej pracy, która powinna przebiegać kilka razy szybciej i z przyjemnością, a staje się udręką.

Aby posiadać unikatowe wzory niepotrzebni są projektanci czy artyści. Największą inspiracją jest sama natura, która chowa swoje dary w starych domach pod tynkiem, a wystarczy je tylko dostrzec i oczyścić. Dlatego też swoje formy produkujemy sami, aby były niepowtarzalne i solidne. Postanowiliśmy zająć się produkcją imitacji kamienia, cegły, drewna zarówno do domu jak i ogrodu we własnym zakresie.

Zaczynając od produkcji wyrobów drewna betonowego największy problem stanowił odpowiedni dobór barwników, aby osiągnąć idealną kolorystykę starego naturalnego drewna zmęczonego zębem czasu. Nie było to łatwe, lecz po paru latach doświadczenia i wielu próbach doprowadziliśmy proces produkcyjny do takiej jakości, iż dziś możemy być z siebie dumni. Mimo iż jest to produkcja w całości ręczna, osiągnęliśmy na tyle dobre wyroby, że dajemy gwarancję na zakupy jak i gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia klienta. W naszej centrali możecie Państwo zobaczyć wersję demontracyjne produktów - nie czekaj, to ten moment! Zapraszamy!

Dziś, kiedy już proces technologiczny pozwala na produkcję wyrobów wytrzymałych i odpornych, możemy się skupić nad kolejnymi rozwiązaniami dotyczącymi nowych wzorów, a produkowanymi wyrobami podzielić się z Państwem bezpośrednio, pomijając pośredników, a tym samym oferując doskonały wyrób za minimalną cenę. Poznając Państwa potrzeby w trakcie wykonywania prac, wiemy iż bardzo wiele osób chce dziś mieć coś „swojego”, niepowtarzalnego, zarówno przed domem, jak i wewnątrz. To zmusiło nas do tworzenia własnych form z najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku. Jako jedyni w Polsce wykonujemy każdy wzór według zapotrzebowania klienta i tylko dla niego z prawami na wyłączność. Możemy również jeden wzór, czy to kamienia, czy cegły zaproponować w tylu wariantach kolorystycznych, iż ciężko będzie stwierdzić, że to ten sam produkt. Dziś każdy chce się wyróżnić i my to umożliwiamy. Produkując deskę betonową wraz z pieńkami i donicami imitującymi drewno dajemy nowe spojrzenie na alejki, ścieżki, kompozycje ogrodowe, tarasy, a nawet schody. Możemy tak wiernie odzwierciedlić element, że gdybyśmy za każde drapanie które miało sprawdzić czy to drewno, czy to beton dostawali złotówkę, być może dziś to nasza firma byłaby jedną z najlepiej zarabiających w Polsce .

Ponieważ wiemy, że „Polak potrafi”, podjeliśmy decyzję o wyjściu naprzeciw i pomocy osobom, które chciałyby zacząć współpracę w zakresie wytwarzania własnych wyrobów.

Chcemy Państwu zaoferować produkty do wykorzystania we własnym domu i ogrodzie, ale też dzielić się wiedzą, którą my już posiedliśmy.

Zapraszamy do współpracy wykonawców, firmy remontowe, firmy handlowe oraz biura projektowe.

Jako jedyni w Polsce oferujemy Ci gwarancję zadowolenia!

 

Zdjęcia od naszych klientów!

Wszystkich naszych klientów zachęcamy do wstawiania zdjęć przed i po remoncie na stronę: http://zdjecia.domatorsko.pl/PRODUKTY

Gwarancja nieskazitelnej jakości w najniższej cenie


Gipsy Gipsy

Gipsy

Gipsy formierskie i ceramiczne w workach od 1 kg do 25 kg

Pigmenty Pigmenty

Pigmenty

Pigmenty w wielu kolorach - opakowania po 2 kg

Deski betonowe Deski betonowe

Deski betonowe

Deska betonowa dostępna w kilku rozmiarach i kolorach

Pieńki betonowe Pieńki betonowe

Pieńki betonowe

Barwione w masie dzięki czemu nawet po wielu latach wyglądają tak samo

Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy

Dekoracyjny ścienny kamień gipsowy

Kamienie, płytki kamieniopodobne, cegły i panele 3d

Panele dekoracyjne 3D Panele dekoracyjne 3D

Panele dekoracyjne 3D

Dzięki nim stworzysz niepowtarzalne aranżacje.Zobacz wszystkie nasze produkty

GALERIA

Zdjęcia prac które wykonaliśmy


Formy: tirane Formy: baskinia Aranżacje Produkcja naszych wyrobów Deski betonowe

Zobacz całą galerię zdjęć

OPINIE

Co klienci o nas myślą - opinie, referencje, rekomendacje

Brawo profesjonalne podejście do indywidualnego klienta .......... oby tak dalej zamówienie zrealizowane szybciej niż był ustalony termin dostarczenia towaru

Krzysztof Strządała - 17-07-2016

No kurcze raz ze naprawde nie miałem ochoty dwa to przeszla mi przez glowe mysl aby poczuc sie jak "gosc" i patrzec jak ktos dla mnie pracuje. Po za tym zawsze mialem wpajane ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. I co ? I musze przyznac ze to co mnie spotkalo to milei to naprawde mile zaskoczenie z profesjonalnego podejscia do sprawy Teraz juz wiem ze nie byla to ostatnia wizyta tego serwisu u mnie w domu

Paweł Krzos - 29-05-2015


Zobacz wszystkie dodane opinie

PARTNERZY

Kto z nami współpracuje


Złota Rączka Sklep Sattel Tani Transport

Zobacz wszystkich naszych patnerów

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami

Grupa eDOM Piotr Jabłoński

domatorsko@wp.pl

pokaż numer telefonu...

ul. Świrna 32

27-400 Ostrowiec Św.


Formularz kontaktowy

Facebook